Galeria zdjęć z 2015

.
To był ten dzień… Dzień seminarium naszego portalu www.katalogppoz.pl „Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego”, do którego tak długo się przygotowywaliśmy.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z seminarium. A poniżej galerii – krótki opis i podziękowania oraz ważną informację dla uczestników dot. materiałów naszych wykładowców.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze seminarium, a w szczególności dziękujemy wspaniałym wykładowcom: Pani Marii Dreger, Małgorzacie Mazur oraz Panom: Karolowi Watoła i Arturowi Lipowiczowi.

Wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wykładowcy nagradzani oklaskami.

Dziękujemy uczestnikom, którzy chwalili organizację seminarium, warunki w jakich się ono odbywało i smaczne przekąski serwowane przez gospodarzy obiektu – Restaurację Złoty Ul.

Dziękujemy za deklaracje udziału za rok, to najważniejszy bodziec, który zmobilizuje nas do organizacji kolejnego seminarium, a także za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej i sugestie tematów, które Państwa interesują. Już znamy dwa tematy, które znajdą się w przyszłorocznym programie.

Cieszymy się, że byliście Państwo z nami i zapraszamy za rok.

 

UWAGA!
Szanowni Państwo – Uczestnicy seminarium – materiały są dostępne na materiały do pobrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>